Over ons

Een familiebedrijf met een langetermijnvisie.

Persoonlijke betrokkenheid

Highland Group is een familiebedrijf dat als Centre Hotels in 1998 is opgericht door de familie Hoogland. In 2007 nam de volgende generatie Jeffrey, Maxine en Steffan de leiding over. In 2017 veranderden zij de naam in Highland Group. De broers en zus zijn opgegroeid in hartje Amsterdam, hebben jarenlange ervaring in de hotelbranche en bedrijfsonroerendgoed en hebben de blik op de toekomst. 

Onze visie

Hotels with heart & property with personality

Als familiebedrijf is Highland Group ervan doordrongen wat persoonlijke betrokkenheid en een langetermijnvisie oplevert. Met oog voor detail werken we aan continue kwaliteitsverbetering. Graag bundelen we de krachten om samen met bewoners, werknemers, ondernemers, banken en gemeente tot duurzame oplossingen te komen. Respect voor de monumentale waarde van panden speelt daarin een grote rol. Want onze stand moet ook de in toekomst mooi blijven.

Het team

Oprichtersteam

De oprichters en eigenaars van The Highland Group.

Maxine Hoogland

Oprichter/eigenaar

maxine@highlandgroup.nl

Jeffrey Hoogland

Oprichter/eigenaar

j.hoogland@highlandgroup.nl

Steffan Hoogland

Oprichter/eigenaar

s.hoogland@highlandgroup.nl

De mensen die het doen.

Highland Group kan niet bestaan zonder het team toegewijde Highlanders.

Jan-Paul Kroese

Managing Director

jp.kroese@highlandgroup.nl

Jos Kaarsgaren

Hotel Manager: Sint Nicolaas

j.kaarsgaren@hotelnicolaas.nl

Ralph Prumper

Hotel Manager: The Highlander Hotel and The Highland House

ralph@thehighlanderhotel.com

Andrea Hoddenbach

Hotel Manager: Tourist Inn

a.hoddenbach@tourist-inn.com

Dieu-Donnée Damrow

Stanley Bos

Hoofd Technische Dienst

s.bos@highlandgroup.nl

Patrick Oling

Head of Finance

p.oling@highlandgroup.nl

Maak kennis met ons.

Van hotels via woningen tot bedrijfsonroerendgoed. We werken altijd aan kwaliteitsverbetering op het gebied van verblijven, wonen en werken. Wilt u van gedachten wisselen wat we voor u kunnen betekenen? Neem dan contact met ons op.